Wrześniowa edycja ROZKINA trwa
Wrześniowa edycja ROZKINA po gołym niebem rozwadowskiego rynku trwa. Za nami wspólnie oglądanie dwóch ciekawych filmów. Pierwszy, familijny pt. „O psie, który jeździł koleją”, opowiadający o przyjaźni człowieka z psem. Emisja drugiego filmu pt.„Chłopiec z burzy”z uwagi na opady deszczu przeniesiona została do sali gimnastycznej w PSP nr 9. Przed nami jeszcze dwie projekcje:
- 21.09 / godz. 20:00 – Emma i Czarny Jaguar (2024)
- 27.09 / godz. 20:00 – Cudowny chłopak (2018)
Rozkino jak się okazuje to bardzo trafiony pomysł, projekt cieszy się sporym zainteresowaniem miłośników kina, tym bardziej, że propozycje filmowe dedykowane są całym rodzinom.
Na wspólne oglądanie każdorazowo zapraszają Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli oraz Agata Krzek Przewodnicząca Rady Miejskiej w Stalowej Woli
---------------------
Wydarzenie realizowane jest w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.