(VIDEO) Rewitalizacja podwórka osiedlowego przy ul. Staszica/ul. Popiełuszki
Po 25 latach oczekiwania podwórko przy ul. Staszica/ul.Popiełuszki doczekało się wspaniałej rewitalizacji. Oprócz zbudowania nowoczesnej i bezpiecznej przestrzeni dla Mieszkańców posadzono 22 nowe drzewa, 1500 różnych krzewów oraz kwiaty.