Najnowsze informacje

Zyskaj dofinansowanie na wymianę kotła!

18.06.2018

Chcesz wymienić piec w domu lub przyłączyć się do miejskiej sieci ciepłowniczej i oszczędzić na rachunkach? Przyjdź na spotkanie w najbliższy czwartek 21 czerwca do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli i dowiedz się jak uzyskać 85% dofinansowania do zmiany źródła ciepła. Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli zaprasza mieszkańców Stalowej Woli do udziału w projekcie „Ekomiasto Stalowa Wola – wymiana źródeł ciepła”.

Projekt ten jest finansowany ze środków Unii Europejskiej. W jego ramach mieszkańcy Stalowej Woli mogą uzyskać dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła w wysokości do 85%. Co istotne, z dotacji mogą skorzystać osoby fizyczne, ale również wspólnoty czy spółdzielnie mieszkaniowe.

Po przystąpieniu do projektu, stalowowolanie będą mieli możliwość wymiany starych pieców na gazowe kotły c.o. – kondensacyjne, automatyczne kotły c.o. – opalane biomasą lub automatyczne kotły na ekogroszek. Dodatkowo istnieje również możliwość utworzenia przyłącza do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Zainteresowani będą mogli poznać szczegółu projektu „Ekomiasto Stalowa Wola – wymiana źródeł ciepła” podczas organizowanych spotkań informacyjno-edukacyjnych. Pierwsze takie spotkanie odbędzie się już w najbliższy czwartek 21 czerwca o godzinie 17.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. M. Wańkowicza przy ul. ks. J. Popiełuszki 10. Kolejne, również w bibliotece o godzinie 17.30, przewidziane są na wtorek 26 czerwca i piątek 29 czerwca.

Zapraszamy do udziału w projekcie .

„Ekomiasto Stalowa Wola – wymiana źródeł ciepła”

Nadchodzące wydarzenia

  • Dzień Pamięci 156. Rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego

    19 stycznia 2019
  • Koncert karnawałowy Orkiestry Dętej MDK

    19 stycznia 2019

Zobacz Kalendarz Wydarzeń