Najnowsze informacje

XII Forum Europa-Ukraina i Targi Wschodnie w Rzeszowie

11.01.2019

W dniach 24-25 stycznia 2019 w G2A Arena, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce pod hasłem „Ukraina po 2019 roku. Ile zmiany,  ile kontynuacji” odbędzie się Forum Europa – Ukraina połączone z Targami Wschodnimi. Podczas targów istnieje  możliwość prezentacji firm i nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych.

Forum to ważne wydarzenie gospodarcze, którego głównym tematem będzie kwestia kontynuacji procesu reform i modernizacji Ukrainy w sytuacji możliwych zmian na szczycie władzy w Kijowie w wyniku wyborów prezydenckich i parlamentarnych zaplanowanych
w roku 2019.

W ramach wydarzenia  odbędą się debaty, spotkania i sesje plenarne dotyczące współpracy gospodarczej, politycznej i społecznej Ukrainy oraz krajów europejskich, prezentacje ukraińskich regionów, wybranych sektorów gospodarki. To także okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu z gośćmi, oraz zaprezentowania swojej  oferty w ramach imprezy towarzyszącej – Targów Wschodnich.

Forum Europa – Ukraina, organizowane od 2007 roku, jest jednym z kluczowych wydarzeń organizowanych przez Instytut Studiów Wschodnich.

Więcej na http://www.forum-ekonomiczne.pl/xii-forum-europa-ukraina-24-25-stycznia-2019-rzeszow/

Nadchodzące wydarzenia

  • Dzień Pamięci 156. Rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego

    19 stycznia 2019
  • Koncert karnawałowy Orkiestry Dętej MDK

    19 stycznia 2019

Zobacz Kalendarz Wydarzeń