Najnowsze informacje

W piątek ważenie zawodników przed galą bokserską

11.02.2020

Gala boksu „Stalowa Wola Boxing Show” już w najbliższą sobotę, 15 lutego 2020 roku. Sportowe emocje związane z nią towarzyszyć nam będą jednak wcześniej, od 14 lutego. Wtedy to w VIVO! Stalowa Wola odbędzie się trening medialny połączony z oficjalnym ważeniem zawodników, którzy w centrum handlowym zaprezentują swoją formę na dzień przed bokserskim I Memoriałem Lucjana Treli.

14 lutego, o godzinie 17.00, w centrum handlowym pojawią się utalentowani bokserzy jak Przemysław SMILE Gorgoń, Krzysztof TWARDY Twardowski, Michał Bańbuła oraz Krzysztof Warekso. Utytułowani sportowcy zaprezentują swoje umiejętności i formę na dzień przed I Memoriałem Lucjana Treli.

To nie koniec atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy! W ten piątek odbędzie się w galerii również oficjalne ważenie zawodników, po którym każdy z kibiców będzie mógł porozmawiać z bokserami, a także zrobić pamiątkowe zdjęcie. W programie przewidziano również konkursy sprawdzające wiedzę o sporcie oraz aspektach bokserskich, w których do wygrania będą m.in.: bilety na I Memoriał Lucjana Treli. Ceremonię ważenia poprowadzi znany komentator sportowy Edward Durda.

Gala boksu zawodowego i olimpijskiego „Stalowa Wola Boxing Show” upamiętnia legendarnego boksera, który odszedł w lutym ubiegłego roku. Po zakończeniu kariery Lucjan Trela zajął się trenowaniem młodych, utalentowanych bokserów, przyczyniając się tym samym do popularyzacji boksu w naszym mieście.

Bilety na galę można kupić na stronie https://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1733 oraz w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji i Sklepie Sportowym „Maraton” przy ul. Okulickiego. Memoriał Lucjana Treli będzie również transmitowany na żywo na kanale Polsat Sport.

Kalendarz wydarzeń

Luty 2020

pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
  • Koncert Lwowskiej Or…
5
6
  • Promocja książki Rys…
7
  • Obiektywem malowane
8
9
10
11
12
13
14
  • Przystanek Historia …
15
  • Memoriał Lucjana Tre…
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
  • Spotkanie autorskie …
28
29