Najnowsze informacje

Stalowowolskie projekty walczą o tytuł „Top Inwestycje Polski Wschodniej”

28.08.2018

Projekt rozwój terenów zielonych, budowa wielopokoleniowych stref aktywności sportowej oraz budowa wodnego placu zabaw w Stalowej Woli to projekty nominowane w konkursie „Top Inwestycje Polski Wschodniej”.

Konkurs jest inicjatywą Grupy PTWP – organizatora Wschodniego Kongresu Gospodarczego oraz redakcji PortalSamorzadowy.pl. Ma ona na celu wskazanie wśród inwestycji z 5 województw (podlaskiego, podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego) najlepszych praktyk i sukcesów osiągniętych dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom dla gospodarki, regionu i mieszkańców.

O tym, które z inwestycji zostaną uznane za najlepsze, zdecyduje Rada Konsultacyjna, w której zasiadają przedstawiciele administracji, samorządu i biznesu. Swoich faworytów w specjalnym głosowaniu wskażą także Internauci.

Spośród 25 kandydatów do laurów jest propozycja samorządu Miasta Stalowej Woli. To inwestycje w rekreację i sport obejmujące rewitalizację Stalowowolskich Błoni, skarpy i Parku w Charzewicach, budowę Wodnego Placu Zabaw oraz budowę łącznika ul. Grabskiego z ul. Energetyków pod torami kolejowymi i ul. Solidarności.

Na „Top Inwestycje Polski Wschodniej” głosować można w specjalnym serwisie do 26 września do godziny 12.00.

Uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone nagrody odbędzie się 3 października w Operze i Filharmonii Podlaskiej Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku. Rozstrzygnięcie konkursu będzie jednym z elementów Wschodniego Kongresu Gospodarczego.

Nadchodzące wydarzenia

  • Fiesta Harmonica Festival 2018

    24 listopada 2018

Zobacz Kalendarz Wydarzeń