Skład Rady Miejskiej

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ
Stanisław Sobieraj

WICEPRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ
Agata Krzek
Jerzy Augustyn

Skład Osobowy Rady Miejskiej

Augustyn Jerzy – e-mail: rm.stw.augustyn.jerzy@gmail.com

Bajek Mariusz – e-mail: rm.stw.bajek.mariusz@gmail.com

Brzeziński Leszek – e-mail: rm.stw.brzezinski.leszek@gmail.com

Butryn Renata – e-mail: rm.stw.butryn.renata@gmail.com

Chojnacka Maria – e-mail: rm.stw.chojnacka.maria@gmail.com

Durek Łukasz – e-mail: rm.stw.durek.lukasz@gmail.com

Grobel – Proszowska Joanna – e-mail: rm.stw.grobel.proszowska.joanna@gmail.com

Kaczmarek Ilona – e-mail: rm.stw.kaczmarek.ilona@gmail.com

Kochan Andrzej – e-mail: rm.stw.kochan.andrzej@gmail.com

Krzek Agata – e-mail: rm.stw.krzek.agata@gmail.com

Kulpa Elżbieta – e-mail: rm.stw.kulpa.elzbieta@gmail.com

Madej Paweł –  e-mail: rm.stw.madej.pawel@gmail.com

Małek Lucjan – e-mail: rm.stw.malek.lucjan@gmail.com

Marczak Damian – e-mail: rm.stw.marczak.damian@gmail.com

Miśko Paulina – e-mail: rm.stw.misko.paulina@gmail.com

Paleń Karolina – e-mail: rm.stw.palen.karolina@gmail.com

Przytuła Dariusz – e-mail: rm.stw.przytula.dariusz@gmail.com

Rut Piotr – e-mail: rm.stw.rut.piotr@gmail.com

Sibiga Jan – e-mail: rm.stw.sibiga.jan@gmail.com

Sobieraj Stanisław – e-mail: rm.stw.sobieraj.stanislaw@gmail.com

Szymonik Andrzej – e-mail: rm.stw.szymonik.andrzej@gmail.com

Warchoł Łukasz – e-mail: rm.stw.warchol.lukasz@gmail.com

Zaborowski Franciszek – e-mail: rm.stw.zaborowski.franciszek@gmail.com

Biuro Rady Miejskiej
Pokój nr 43
ul. Wolności 7
tel. (15) 643 34 01

Kalendarz wydarzeń

Listopad 2020

pon wt śr czw pt sob nie
1
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
2
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
3
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
4
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
5
  • Muzeum otwarte dla g…
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
6
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
7
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
8
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
9
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
10
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
11
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
12
  • Muzeum otwarte dla g…
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
13
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
14
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
15
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
16
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
17
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
18
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
19
  • Muzeum otwarte dla g…
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
20
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
21
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
22
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
23
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
24
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
25
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
26
  • Muzeum otwarte dla g…
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
27
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
28
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
29
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…
30
  • Wystawa rzeźby "…
  • Rozwadów – podróż se…
  • Wystawa pt. „Dzieje …
  • „MEGALITY W POLSCE”.…