Skład Rady Miejskiej

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ
Stanisław Sobieraj

WICEPRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ
Agata Krzek
Jerzy Augustyn

Skład Osobowy Rady Miejskiej

Augustyn Jerzy – e-mail: rm.stw.augustyn.jerzy@gmail.com

Bajek Mariusz – e-mail: rm.stw.bajek.mariusz@gmail.com

Brzeziński Leszek – e-mail: rm.stw.brzezinski.leszek@gmail.com

Butryn Renata – e-mail: rm.stw.butryn.renata@gmail.com

Chojnacka Maria – e-mail: rm.stw.chojnacka.maria@gmail.com

Durek Łukasz – e-mail: rm.stw.durek.lukasz@gmail.com

Grobel – Proszowska Joanna – e-mail: rm.stw.grobel.proszowska.joanna@gmail.com

Kaczmarek Ilona – e-mail: rm.stw.kaczmarek.ilona@gmail.com

Kochan Andrzej – e-mail: rm.stw.kochan.andrzej@gmail.com

Krzek Agata – e-mail: rm.stw.krzek.agata@gmail.com

Kulpa Elżbieta – e-mail: rm.stw.kulpa.elzbieta@gmail.com

Madej Paweł –  e-mail: rm.stw.madej.pawel@gmail.com

Małek Lucjan – e-mail: rm.stw.malek.lucjan@gmail.com

Marczak Damian – e-mail: rm.stw.marczak.damian@gmail.com

Miśko Paulina – e-mail: rm.stw.misko.paulina@gmail.com

Paleń Karolina – e-mail: rm.stw.palen.karolina@gmail.com

Przytuła Dariusz – e-mail: rm.stw.przytula.dariusz@gmailcom

Rut Piotr – e-mail: rm.stw.rut.piotr@gmail.com

Sibiga Jan – e-mail: rm.stw.sibiga.jan@gmail.com

Sobieraj Stanisław – e-mail: rm.stw.sobieraj.stanislaw@gmail.com

Szymonik Andrzej – e-mail: rm.stw.szymonik.andrzej@gmail.com

Warchoł Łukasz – e-mail: rm.stw.warchol.lukasz@gmail.com

Zaborowski Franciszek – e-mail: rm.stw.zaborowski.franciszek@gmail.com

Biuro Rady Miejskiej
Pokój nr 43
ul. Wolności 7
tel. (15) 643 34 01

Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2019

pon wt śr czw pt sob nie
1
  • Otwarty Turniej Dzie…
  • Ogólnopolski Turniej…
  • Miejski Dzień Dzieck…
2
  • Teatralny Dzień Dzie…
  • V Podkarpackie Pokaz…
  • Otwarty Turniej Dzie…
  • Ogólnopolski Turniej…
  • Dzień Dziecka w Sece…
  • Piknik z okazji Dnia…
3
  • Ogólnopolski Turniej…
4
  • Ogólnopolski Turniej…
  • Spotkanie autorskie …
5
  • Spotkanie autorskie …
  • Zawody Lekkoatletycz…
6
  • Czwartki lekkoatlety…
7
  • Rodzinny Piknik Kocy…
  • Maraton czytania
  • Wernisaż 40-tej Jubi…
  • Premiera spektaklu &…
8
  • Turniej Singlowy z c…
  • Międzypokoleniowy tu…
  • Otwarty Turniej Dzie…
  • Dyskusyjny Klub Ksią…
  • Turniej Piłki Nożnej…
9
  • Turniej Singlowy z c…
  • Otwarty Turniej Dzie…
  • II Podkarpacki Rajd …
  • XIX Kapucyński Pikni…
  • Finał 2 Podkarpackie…
10
11
12
13
14
  • 80. Rocznica poświęc…
  • Warsztaty animacji p…
15
  • Trzeci Stalowowolski…
  • Stalowowolska Gra Mi…
  • II Otwarte Mistrzost…
  • 80. Rocznica poświęc…
  • Uroczystości organiz…
16
  • Targ Staroci
  • III Rodzinny Turniej…
  • Senior Cup
  • "Naukowa niedzi…
  • 80. Rocznica poświęc…
  • Uroczystości organiz…
17
18
19
  • Dyskusyjny Klub Ksią…
20
21
22
  • Turniej singlowy z c…
  • Festiwal YOUTHEST 20…
23
  • Turniej singlowy z c…
  • Prezentacja wydawnic…
24
25
26
27
  • Spotkanie autorskie …
28
  • Koncert w klimacie i…
29
30