Skład Rady Miejskiej

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ
Stanisław Sobieraj

WICEPRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ
Agata Krzek
Jerzy Augustyn

Skład Osobowy Rady Miejskiej

Augustyn Jerzy – e-mail: rm.stw.augustyn.jerzy@gmail.com, tel. 600 434 702

Bajek Mariusz – e-mail: rm.stw.bajek.mariusz@gmail.com

Brzeziński Leszek – e-mail: rm.stw.brzezinski.leszek@gmail.com

Butryn Renata – e-mail: rm.stw.butryn.renata@gmail.com

Chojnacka Maria – e-mail: rm.stw.chojnacka.maria@gmail.com

Durek Łukasz – e-mail: rm.stw.durek.lukasz@gmail.com

Grobel – Proszowska Joanna – e-mail: rm.stw.grobel.proszowska.joanna@gmail.com

Kaczmarek Ilona – e-mail: rm.stw.kaczmarek.ilona@gmail.com, tel. 662 888 865

Kochan Andrzej – e-mail: rm.stw.kochan.andrzej@gmail.com, tel. 512 587 579

Krzek Agata – e-mail: rm.stw.krzek.agata@gmail.com

Kulpa Elżbieta – e-mail: rm.stw.kulpa.elzbieta@gmail.com

Madej Paweł –  e-mail: rm.stw.madej.pawel@gmail.com

Małek Lucjan – e-mail: rm.stw.malek.lucjan@gmail.com, tel. 669 917 669

Marczak Damian – e-mail: rm.stw.marczak.damian@gmail.com, tel. 660 737 794

Miśko Paulina – e-mail: rm.stw.misko.paulina@gmail.com

Paleń Karolina – e-mail: rm.stw.palen.karolina@gmail.com, tel. 690 260 015

Przytuła Dariusz – e-mail: rm.stw.przytula.dariusz@gmail.com, tel. 695 616 963

Rut Piotr – e-mail: rm.stw.rut.piotr@gmail.com, tel. 792 327 731

Sibiga Jan – e-mail: rm.stw.sibiga.jan@gmail.com, tel. 784 994 450, 600 719 129

Sobieraj Stanisław – e-mail: rm.stw.sobieraj.stanislaw@gmail.com, tel. 660 514 020

Szymonik Andrzej – e-mail: rm.stw.szymonik.andrzej@gmail.com

Warchoł Łukasz – e-mail: rm.stw.warchol.lukasz@gmail.com, tel. 785 203 415

Zaborowski Franciszek – e-mail: rm.stw.zaborowski.franciszek@gmail.com, tel. 518 044 227

Biuro Rady Miejskiej
Pokój nr 43
ul. Wolności 7
tel. (15) 643 34 01

Kalendarz wydarzeń

Lipiec 2021

pon wt. śr czw pt. sob. niedz.
1
  • Wystawa "Trudne…
  • Muzeum otwarte dla g…
2
  • Wystawa "Trudne…
3
  • Wystawa "Trudne…
4
  • Wystawa "Trudne…
5
6
7
  • Wakacje w Muzeum
8
  • Wakacje w Muzeum
  • Muzeum otwarte dla g…
  • Plenerowa Szkoła Let…
9
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
10
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
11
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
12
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
13
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
14
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
15
  • Wakacje w Muzeum
  • Muzeum otwarte dla g…
  • Plenerowa Szkoła Let…
16
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
17
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
18
  • Wakacje w Muzeum
  • Rozwadowski Targ Sta…
  • Plenerowa Szkoła Let…
19
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
20
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
21
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
22
  • Wakacje w Muzeum
  • Muzeum otwarte dla g…
  • Plenerowa Szkoła Let…
23
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
24
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
25
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
26
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
27
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
28
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
29
  • Wakacje w Muzeum
  • Muzeum otwarte dla g…
  • Plenerowa Szkoła Let…
30
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…
31
  • Wakacje w Muzeum
  • Plenerowa Szkoła Let…