Skład Rady Miejskiej

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ
Stanisław Sobieraj

WICEPRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ
Agata Krzek
Jerzy Augustyn

Skład Osobowy Rady Miejskiej

Augustyn Jerzy – e-mail: rm.stw.augustyn.jerzy@gmail.com

Bajek Mariusz – e-mail: rm.stw.bajek.mariusz@gmail.com

Brzeziński Leszek – e-mail: rm.stw.brzezinski.leszek@gmail.com

Butryn Renata – e-mail: rm.stw.butryn.renata@gmail.com

Chojnacka Maria – e-mail: rm.stw.chojnacka.maria@gmail.com

Durek Łukasz – e-mail: rm.stw.durek.lukasz@gmail.com

Grobel – Proszowska Joanna – e-mail: rm.stw.grobel.proszowska.joanna@gmail.com

Kaczmarek Ilona – e-mail: rm.stw.kaczmarek.ilona@gmail.com

Kochan Andrzej – e-mail: rm.stw.kochan.andrzej@gmail.com

Krzek Agata – e-mail: rm.stw.krzek.agata@gmail.com

Kulpa Elżbieta – e-mail: rm.stw.kulpa.elzbieta@gmail.com

Madej Paweł –  e-mail: rm.stw.madej.pawel@gmail.com

Małek Lucjan – e-mail: rm.stw.malek.lucjan@gmail.com

Marczak Damian – e-mail: rm.stw.marczak.damian@gmail.com

Miśko Paulina – e-mail: rm.stw.misko.paulina@gmail.com

Paleń Karolina – e-mail: rm.stw.palen.karolina@gmail.com

Przytuła Dariusz – e-mail: rm.stw.przytula.dariusz@gmailcom

Rut Piotr – e-mail: rm.stw.rut.piotr@gmail.com

Sibiga Jan – e-mail: rm.stw.sibiga.jan@gmail.com

Sobieraj Stanisław – e-mail: rm.stw.sobieraj.stanislaw@gmail.com

Szymonik Andrzej – e-mail: rm.stw.szymonik.andrzej@gmail.com

Warchoł Łukasz – e-mail: rm.stw.warchol.lukasz@gmail.com

Zaborowski Franciszek – e-mail: rm.stw.zaborowski.franciszek@gmail.com

Biuro Rady Miejskiej
Pokój nr 43
ul. Wolności 7
tel. (15) 643 34 01

Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2019

pon wt śr czw pt sob nie
1
  • "Miasto i Sen&q…
  • Rajd Honoru
  • " Chrześcijańsk…
2
  • "Miasto i Sen&q…
  • " Chrześcijańsk…
3
  • "Miasto i Sen&q…
  • Turniej singlowy z c…
  • " Chrześcijańsk…
  • Muzyka pod Księżycem…
4
  • "Miasto i Sen&q…
  • Turniej singlowy z c…
  • Letnia Scena. A kto …
  • " Chrześcijańsk…
5
  • "Miasto i Sen&q…
  • " Chrześcijańsk…
6
  • "Miasto i Sen&q…
  • " Chrześcijańsk…
  • XXIX Międzynarodowy …
7
  • "Miasto i Sen&q…
  • " Chrześcijańsk…
8
  • "Miasto i Sen&q…
  • " Chrześcijańsk…
9
  • "Miasto i Sen&q…
  • " Chrześcijańsk…
  • Lato z Radiem
10
  • "Miasto i Sen&q…
  • " Chrześcijańsk…
  • Lato z Radiem
  • Muzyka pod Księżycem…
11
  • "Miasto i Sen&q…
  • Dzień Baniek Mydlany…
  • Letnia Scena. Stacja…
  • " Chrześcijańsk…
12
  • "Miasto i Sen&q…
  • " Chrześcijańsk…
13
  • "Miasto i Sen&q…
  • " Chrześcijańsk…
  • XXIX Międzynarodowy …
14
  • "Miasto i Sen&q…
  • " Chrześcijańsk…
15
  • "Miasto i Sen&q…
  • " Chrześcijańsk…
16
  • "Miasto i Sen&q…
  • " Chrześcijańsk…
17
  • "Miasto i Sen&q…
  • Turniej o Puchar Sta…
  • " Chrześcijańsk…
  • Muzyka pod Księżycem…
18
  • "Miasto i Sen&q…
  • Targ Staroci
  • Turniej o Puchar Sta…
  • Dziewczyna o perłowy…
  • " Chrześcijańsk…
19
20
  • XXIX Międzynarodowy …
21
22
23
24
  • Muzyka pod Księżycem…
25
  • Letnia Scena. Róża
26
  • Wakacyjne Warsztaty …
27
  • Wakacyjne Warsztaty …
  • XXIX Międzynarodowy …
28
  • Wakacyjne Warsztaty …
29
  • Wakacyjne Warsztaty …
  • Dzieci kwiaty – konc…
30
31
  • XVII Memoriał Bogdan…