Komisje Rady Miejskiej

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Bajek Mariusz – przewodniczący
  2. Brzeziński Leszek
  3. Kochan Andrzej
  4. Marczak Damian
  5. Paleń Karolina
  6. Rut Piotr
  7. Szymonik Andrzej

Komisja Budżetu i Finansów

  1. Augustyn Jerzy
  2. Brzeziński Leszek
  3. Butryn Renata
  4. Durek Łukasz
  5. Grobel – Proszowska Joanna
  6. Kaczmarek Ilona
  7. Kulpa Elżbieta – przewodnicząca
  8. Madej Paweł
  9. Małek Lucjan
  10. Marczak Damian
  11. Miśko Paulina
  12. Przytuła Dariusz
  13. Rut Piotr
  14. Sobieraj Stanisław
  15. Szymonik Andrzej

Komisja Gospodarki Komunalnej, Geodezji, Architektury i Ochrony Środowiska

  1. Bajek Mariusz
  2. Chojnacka Maria
  3. Grobel – Proszowska Joanna
  4. Madej Paweł
  5. Marczak Damian
  6. Rut Piotr
  7. Sibiga Jan
  8. Sobieraj Stanisław
  9. Szymonik Andrzej
  10. Zaborowski Franciszek – przewodniczący

Komisja Rodziny, Opieki Społecznej i Zdrowia

  1. Butryn Renata
  2. Chojnacka Maria
  3. Kulpa Elżbieta
  4. Paleń Karolina – przewodnicząca
  5. Przytuła Dariusz
  6. Sibiga Jan

Komisja Inicjatyw Gospodarczych, Rozwoju i Promocji Miasta

  1. Augustyn Jerzy
  2. Grobel – Proszowska Joanna – przewodnicząca
  3. Kochan Andrzej
  4. Krzek Agata
  5. Marczak Damian
  6. Miśko Paulina
  7. Szymonik Andrzej
  8. Zaborowski Franciszek

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu

  1. Augustyn Jerzy
  2. Bajek Mariusz
  3. Brzeziński Leszek
  4. Durek Łukasz
  5. Kaczmarek Ilona
  6. Kochan Andrzej
  7. Krzek Agata
  8. Małek Lucjan – przewodniczący
  9. Miśko Paulina
  10. Sobieraj Stanisław
  11. Warchoł Łukasz

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  1. Brzeziński Leszek
  2. Durek Łukasz
  3. Kochan Andrzej – przewodniczący
  4. Małek Lucjan
  5. Paleń Karolina
  6. Rut Piotr
  7. Warchoł Łukasz
  8. Zaborowski Franciszek

Komisja Mieszkaniowa

  1. Butryn Renata
  2. Kaczmarek Ilona
  3. Paleń Karolina
  4. Sibiga Jan – przewodniczący
  5. Warchoł Łukasz

Komisja Rewizyjna

  1. Butryn Renata – przewodnicząca
  2. Durek Łukasz
  3. Kochan Andrzej
  4. Małek Lucjan
  5. Marczak Damian
  6. Miśko Paulina
  7. Szymonik Andrzej

Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2019

pon wt śr czw pt sob nie
1
  • Otwarty Turniej Dzie…
  • Ogólnopolski Turniej…
  • Miejski Dzień Dzieck…
2
  • Teatralny Dzień Dzie…
  • V Podkarpackie Pokaz…
  • Otwarty Turniej Dzie…
  • Ogólnopolski Turniej…
  • Dzień Dziecka w Sece…
  • Piknik z okazji Dnia…
3
  • Ogólnopolski Turniej…
4
  • Ogólnopolski Turniej…
  • Spotkanie autorskie …
5
  • Spotkanie autorskie …
  • Zawody Lekkoatletycz…
6
  • Czwartki lekkoatlety…
7
  • Rodzinny Piknik Kocy…
  • Maraton czytania
  • Wernisaż 40-tej Jubi…
  • Premiera spektaklu &…
8
  • Turniej Singlowy z c…
  • Międzypokoleniowy tu…
  • Otwarty Turniej Dzie…
  • Dyskusyjny Klub Ksią…
  • Turniej Piłki Nożnej…
9
  • Turniej Singlowy z c…
  • Otwarty Turniej Dzie…
  • II Podkarpacki Rajd …
  • XIX Kapucyński Pikni…
  • Finał 2 Podkarpackie…
10
11
12
13
14
  • 80. Rocznica poświęc…
  • Warsztaty animacji p…
15
  • Trzeci Stalowowolski…
  • Stalowowolska Gra Mi…
  • II Otwarte Mistrzost…
  • 80. Rocznica poświęc…
  • Uroczystości organiz…
16
  • Targ Staroci
  • III Rodzinny Turniej…
  • Senior Cup
  • "Naukowa niedzi…
  • 80. Rocznica poświęc…
  • Uroczystości organiz…
17
18
19
  • Dyskusyjny Klub Ksią…
20
21
22
  • Turniej singlowy z c…
  • Festiwal YOUTHEST 20…
23
  • Turniej singlowy z c…
  • Prezentacja wydawnic…
24
25
26
27
  • Spotkanie autorskie …
28
  • Koncert w klimacie i…
29
30