Dyżury radnych

Terminarz dyżurów Przewodniczących Rady Miejskiej w Stalowej Woli od 8 stycznia 2019 r. do 25 czerwca 2019 r. Pokój nr 45 w godz. od 13.00 do 15.30.

Lp. IMIĘ I NAZWISKO  TERMIN
1. Jerzy Augustyn
8 stycznia 2019 r.
2. Agata Krzek
15 stycznia 2019 r.
3. Stanisław Sobieraj
22 stycznia 2019 r.
4. Jerzy Augustyn
29 stycznia 2019 r.
5. Agata Krzek
5 lutego 2019 r.
6. Stanisław Sobieraj
12 lutego 2019 r.
7. Jerzy Augustyn
19 lutego 2019 r.
8. Agata Krzek
26 lutego 2019 r.
9. Stanisław Sobieraj
5 marca 2019 r.
10. Jerzy Augustyn
12 marca 2019 r.
11. Agata Krzek
19 marca 2019 r.
12.
Stanisław Sobieraj
26 marca 2019 r.
13.
Jerzy Augustyn
2 kwietnia 2019 r.
14.
Agata Krzek
9 kwietnia 2019 r.
15.
Stanisław Sobieraj
16 kwietnia 2019 r.
16.
Jerzy Augustyn
23 kwietnia 2019 r.
17.
Agata Krzek
30 kwietnia 2019 r.
18.
Stanisław Sobieraj
7 maja 2019 r.
19.
Jerzy Augustyn
14 maja 2019 r.
20.
Agata Krzek
21 maja 2019 r.
21.
Stanisław Sobieraj
28 maja 2019 r.
22.
Jerzy Augustyn
4 czerwca 2019 r.
23.
Agata Krzek
11 czerwca 2019 r.
24.
 Stanisław Sobieraj
18 czerwca 2019 r.
25.
Jerzy Augustyn
25 czerwca 2019 r.

Terminarz dyżurów radnych Rady Miejskiej w Stalowej Woli od 8 stycznia 2019 r. do 25 czerwca 2019 r. Pokój nr 33 w godz. od 13.00 do 15.30.

Lp. IMIĘ I NAZWISKO  TERMIN
1. Jan Sibiga
(Komisja Mieszkaniowa)
8 stycznia 2019 r.
2. Maria Chojnacka
15 stycznia 2019 r.
3. Łukasz Durek
22 stycznia 2019 r.
4. Joanna Grobel-Proszowska
29 stycznia 2019 r.
5. Ilona Kaczmarek
(Komisja Mieszkaniowa)
5 lutego 2019 r.
6. Andrzej Kochan
12 lutego 2019 r.
7. Elżbieta Kulpa
19 lutego 2019 r.
8. Paweł Madej
26 lutego 2019 r.
9. Karolina Paleń
(Komisja Mieszkaniowa)
5 marca 2019 r.
10. Lucjan Małek
12 marca 2019 r.
11. Damian Marczak
19 marca 2019 r.
 12.  Paulina Miśko
26 marca 2019 r.
 13.  Jan Sibiga
(Komisja Mieszkaniowa)
2 kwietnia 2019 r.
 14. Dariusz Przytuła
9 kwietnia 2019 r.
 15. Piotr Rut
16 kwietnia 2019 r.
 16. Andrzej Szymonik
 23 kwietnia 2019 r.
 17.  Franciszek Zaborowski
30 kwietnia 2019 r.
18. Łukasz Warchoł
(Komisja Mieszkaniowa)
7 maja 2019 r.
 19. Mariusz Bajek
 14 maja 2019 r.
 20.  Leszek Brzeziński
21 maja 2019 r.
 21. Maria Chojnacka
28 maja 2019 r.
 22. Renata Butryn
(Komisja Mieszkaniowa)
 4 czerwca 2019 r.
 23. Łukasz Durek
11 czerwca 2019 r.
24. Joanna Grobel-Proszowska
18 czerwca 2019 r.
 25. Andrzej Kochan
25 czerwca 2019 r.

 

Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2019

pon wt śr czw pt sob nie
1
  • Otwarty Turniej Dzie…
  • Ogólnopolski Turniej…
  • Miejski Dzień Dzieck…
2
  • Teatralny Dzień Dzie…
  • V Podkarpackie Pokaz…
  • Otwarty Turniej Dzie…
  • Ogólnopolski Turniej…
  • Dzień Dziecka w Sece…
  • Piknik z okazji Dnia…
3
  • Ogólnopolski Turniej…
4
  • Ogólnopolski Turniej…
  • Spotkanie autorskie …
5
  • Spotkanie autorskie …
  • Zawody Lekkoatletycz…
6
  • Czwartki lekkoatlety…
7
  • Rodzinny Piknik Kocy…
  • Maraton czytania
  • Wernisaż 40-tej Jubi…
  • Premiera spektaklu &…
8
  • Turniej Singlowy z c…
  • Międzypokoleniowy tu…
  • Otwarty Turniej Dzie…
  • Dyskusyjny Klub Ksią…
  • Turniej Piłki Nożnej…
9
  • Turniej Singlowy z c…
  • Otwarty Turniej Dzie…
  • II Podkarpacki Rajd …
  • XIX Kapucyński Pikni…
  • Finał 2 Podkarpackie…
10
11
12
13
14
  • 80. Rocznica poświęc…
  • Warsztaty animacji p…
15
  • Trzeci Stalowowolski…
  • Stalowowolska Gra Mi…
  • II Otwarte Mistrzost…
  • 80. Rocznica poświęc…
  • Uroczystości organiz…
16
  • Targ Staroci
  • III Rodzinny Turniej…
  • Senior Cup
  • "Naukowa niedzi…
  • 80. Rocznica poświęc…
  • Uroczystości organiz…
17
18
19
  • Dyskusyjny Klub Ksią…
20
21
22
  • Turniej singlowy z c…
  • Festiwal YOUTHEST 20…
23
  • Turniej singlowy z c…
  • Prezentacja wydawnic…
24
25
26
27
  • Spotkanie autorskie …
28
  • Koncert w klimacie i…
29
30