Dyżury radnych

Terminarz dyżurów Przewodniczących Rady Miejskiej w Stalowej Woli

od 7 stycznia 2020r. do 30 czerwca 2020 r., pokój nr 45 w godz. od 13.00 do 15.30

L.p. IMIĘ I NAZWISKO TERMIN
1 Stanisław Sobieraj 7 stycznia 2020r.
2 Jerzy Augustyn 14 stycznia 2020r.
3 Agata Krzek 21 stycznia 2020r.
4 Stanisław Sobieraj 28 stycznia 2020r.
5 Jerzy Augustyn 4 lutego 2020r.
6 Agata Krzek 11 lutego 2020r.
7 Stanisław Sobieraj 18 lutego 2020r.
8 Jerzy Augustyn 25 lutego 2020r.
9 Agata Krzek 3 marca 2020r.
10 Stanisław Sobieraj 10 marca 2020r.
11 Jerzy Augustyn 17 marca 2020r.
12 Agata Krzek 24 marca 2020r.
13 Stanisław Sobieraj 31 marca 2020
14 Jerzy Augustyn 7 kwietnia 2020r.
15 Agata Krzek 14 kwietnia 2020r.
16 Stanisław Sobieraj 21 kwietnia 2020r.
17 Jerzy Augustyn 28 kwietnia 2020r.
18 Agata Krzek 5 maja 2020r.
19 Stanisław Sobieraj 12 maja 2020r.
20 Jerzy Augustyn 19 maja 2020r.
21 Agata Krzek 26 maja 2020r.
22 Stanisław Sobieraj 2 czerwca 2020r.
23 Jerzy Augustyn 9 czerwca 2020r.
24 Agata Krzek 16 czerwca 2020r.
25 Stanisław Sobieraj 23 czerwca 2020r.
26 Jerzy Augustyn 30 czerwca 2020r.

Terminarz dyżurów Radnych Rady Miejskiej w Stalowej Woli

od 7 stycznia 2020r. do 30 czerwca 2020 r., sala nr 33 w godz. od 13.00 do 15.30

L.p. IMIĘ I NAZWISKO  TERMIN
1 Jan Sibiga (Komisja Mieszkaniowa) 7 stycznia 2020r.
2 Maria Chojnacka 14 stycznia 2020r.
3 Łukasz Durek 21 stycznia 2020r.
4 Joanna Grobel Proszowska 28 stycznia 2020r.
5 Renata Butryn (Komisja Mieszkaniowa) 4 lutego 2020r.
6 Andrzej Kochan 11 lutego 2020r.
7 Elżbieta Kulpa 18 lutego 2020r.
8 Paweł Madej 25 lutego 2020r.
9 Ilona Kaczmarek (Komisja Mieszkaniowa) 3 marca 2020r.
10 Lucjan Małek 10 marca 2020r.
11 Damian Marczak 17 marca 2020r.
12 Paulina Miśko 24 marca 2020r.
13 Dariusz Przytuła 31 marca 2020
14 Karolina Paleń (Komisja Mieszkaniowa) 7 kwietnia 2020r.
15 Piotr Rut 14 kwietnia 2020r.
16 Andrzej Szymonik 21 kwietnia 2020r.
17 Łukasz Warchoł 28 kwietnia 2020r.
18 Jan Sibiga (Komisja Mieszkaniowa) 5 maja 2020r.
19 Franciszek Zaborowski 12 maja 2020r.
20 Mariusz Bajek 19 maja 2020r.
21 Leszek Brzeziński 26 maja 2020r.
22 Renata Butryn (Komisja Mieszkaniowa) 2 czerwca 2020r.
23 Maria Chojnacka 9 czerwca 2020r.
24 Łukasz Durek 16 czerwca 2020r.
25 Joanna Grobel Proszowska 23 czerwca 2020r.
26 Andrzej Kochan 30 czerwca 2020r.

Kalendarz wydarzeń

Kwiecień 2020

pon wt śr czw pt sob nie
1
  • Wystawa: Dzieje wędr…
2
  • Wystawa: Dzieje wędr…
3
  • Wystawa: Dzieje wędr…
4
  • Wystawa: Dzieje wędr…
  • Otwarty turniej sing…
5
  • Wystawa: Dzieje wędr…
  • Otwarty turniej sing…
  • Otwarty turniej sing…
6
  • Wystawa: Dzieje wędr…
7
  • Wystawa: Dzieje wędr…
8
  • Wystawa: Dzieje wędr…
9
  • Wystawa: Dzieje wędr…
10
  • Wystawa: Dzieje wędr…
11
  • Wystawa: Dzieje wędr…
12
  • Wystawa: Dzieje wędr…
13
  • Wystawa: Dzieje wędr…
14
  • Wystawa: Dzieje wędr…
15
  • Wystawa: Dzieje wędr…
16
  • Wystawa: Dzieje wędr…
17
  • Wystawa: Dzieje wędr…
18
  • Wystawa: Dzieje wędr…
  • Otwarty turniej sing…
19
  • Wystawa: Dzieje wędr…
20
  • Wystawa: Dzieje wędr…
21
  • Wystawa: Dzieje wędr…
22
  • Wystawa: Dzieje wędr…
23
  • Wystawa: Dzieje wędr…
24
  • Wystawa: Dzieje wędr…
25
  • Wystawa: Dzieje wędr…
26
  • Wystawa: Dzieje wędr…
27
  • Wystawa: Dzieje wędr…
28
  • Wystawa: Dzieje wędr…
29
  • Wystawa: Dzieje wędr…
30
  • Wystawa: Dzieje wędr…