Najnowsze informacje

Plan Junckera – spotkanie dla przedsiębiorców

05.05.2016

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w dedykowanym im spotkaniu informacyjnym poświęconym Planowi Inwestycyjnemu dla Europy (tzw. Plan Junckera), który daje możliwość pozyskania finansowania w postaci kredytu i gwarancji na inwestycję o podniesionym stopniu ryzyka, a którego organizatorem jest Ministerstwo Rozwoju.

Spotkanie odbędzie się 13 maja, w godzinach 12:00-14:30, w Ministerstwie Rozwoju (Ministerstwo Rozwoju, ul. Wspólna 2/4, sala kinowa (parter, wejście od ul. Wspólnej)

Będziecie mogli Państwo  rozmawiać o możliwościach przygotowania i finansowania inwestycji, które dają takie instrumenty Planu Junckera jak:

  • Europejski Fundusz na rzecz Inwestycji Strategicznych (EFIS),
  • Europejski Portal Projektów Inwestycyjnych (EPPI),
  • Europejskie Centrum Doradztwa Inwestycyjnego (ECDI).

Podczas spotkania przedstawiciele Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Europejskiego Banku Inwestycyjnego, Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej i Ministerstwa Rozwoju zaprezentują zasady działania powyższych instrumentów.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu prosimy kierować  do 11 maja na adres poczty elektronicznej: planinwestycyjny@mr.gov.pl

O wzięciu udziału w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym w momencie zapełnienia listy uczestników, rejestracja na spotkanie zostanie zakończona. Informacje o Planie Inwestycyjnym dla Europy można znaleźć na stronie Ministerstwa Rozwoju.

Agenda spotkania (DOC 33 KB)

źródło: www.mr.gov.pl

 

 

Nadchodzące wydarzenia

  • Dzień Pamięci 156. Rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego

    19 stycznia 2019
  • Koncert karnawałowy Orkiestry Dętej MDK

    19 stycznia 2019

Zobacz Kalendarz Wydarzeń