Najnowsze informacje

Maszyny budowlane we wrześniu zawitają do Jasionki

19.08.2019

13 i 14 września w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa, po raz pierwszy na Podkarpaciu odbędą się Targi Maszyn Budowlanych i Komunalnych BUD EXPO. Jest to wydarzenie dedykowane niezwykle rozwijającej się na Podkarpaciu branży. Na targach swoją aktualną ofertę zaprezentują m.in. producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń budowlanych z regionu i całej Polski. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Podkarpacie to obecnie jeden z najbardziej i najszybciej rozwijających się regionów pod względem budownictwa w Polsce. Targi BUD EXPO to wydarzenie mające na celu zintegrowanie środowiska działającego w branży budowlanej w szczególności w obszarze produkcji, dystrybucji i wynajmu maszyn, sprzętów i urządzeń budowlanych, a także branż pokrewnych, w tym branży komunalnej.

Celem targów jest zaprezentowanie najnowocześniejszych maszyn i sprzętów z branży budowlanej oraz stworzenie miejsca do wymiany doświadczeń przedsiębiorców. – Zależy nam, by Targi BUD EXPO pomogły jeszcze bardziej rozwinąć nasz region pod względem stosowania nowoczesnych i bezpiecznych urządzeń pomocnych w tworzeniu nowych budynków mieszkalnych, lokali usługowych i dróg. Bogata oferta wystawców, prezentujących swoje produkty z pewnością zainteresuje deweloperów i spółdzielnie mieszkaniowe z Rzeszowa i okolic – mówią organizatorzy.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny. – W pełni popieram ideę integracji firm z branży maszyn budowlanych i branż pokrewnych, które podczas spotkania na specjalistycznych targach będą miały możliwość poznawania nowych technologii, wyeksponowania swojej oferty, nawiązania współpracy oraz, mam nadzieję, zdobycia nowych kontraktów. Jestem pewien, że Targi Maszyn Budowlanych i Komunalnych BUD EXPO będą bardzo dobrą okazją do zaprezentowania i wzmocnienia potencjału firm maszyn budowlanych z całego regionu, stworzeniem dobrej platformy wymiany doświadczeń oraz do promocji wielu firm z tej branży, w tym, na czym mi najbardziej zależy, również firm maszyn budowlanych i branż pokrewnych ze Stalowej Woli – mówi prezydent Lucjusz Nadbrzeżny.

Kalendarz wydarzeń

Luty 2020

pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
  • Koncert Lwowskiej Or…
5
6
  • Promocja książki Rys…
7
  • Obiektywem malowane
8
9
10
11
12
13
14
  • Przystanek Historia …
15
  • Memoriał Lucjana Tre…
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
  • Spotkanie autorskie …
28
29