Najnowsze informacje

Nasze firmy laureatami Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej

04.12.2017

Już po raz szesnasty w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” i Programu Certyfikującego Najlepsze Produkty Spożywcze Podkarpackiego „Smaczne bo Podkarpackie”.

W gronie laureatów  XIV edycji konkursu w kategorii Najlepsze Produkty znalazły się firmy ze Stalowej Woli i powiatu stalowowolskiego.

LEDLIVE nagroda za produkt: Transparentny ekran LED – LED Light. LEDLIVE to grupa profesjonalistów zapewniająca najlepszy sprzęt dla najbardziej wymagających klientów. Firma LedLive oferuje telebimy, dodatkowo zajmuje się wynajmem i sprzedażą nośników reklamowych jak ekrany diodowe LED zewnętrzne i wewnętrzne. Działa terenie całej Polski.

VOSTER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. nagroda za produkt skrzydło ramowe Etna. Voster to producent drzwi, dostawca do największych sieci sklepów DIY i hurtowni w Polsce i zagranicą. Firma Voster otrzymała również nagrodę w kategorii – firmy średnie.

W kategorii małe firmy wyróżnienie otrzymała firma IZOMET STALOWA WOLA Sp. z o.o. Przedmiotem  działalności firmy jest zapewnienie wyposażenia technicznego budów oraz kompleksowa dostawa instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych i chłodniczych. To także montaż i serwisowanie systemów klimatyzacyjnych, opracowywanie dokumentacji projektowych oraz kosztorysów.

Wydarzenie „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”  było świetną okazją do pokazania wciąż poszerzającego się wachlarza unikatowych produktów oraz nowoczesnych usług firm z regionu, które dynamicznie rozwijają się, wychodząc na rynek ogólnopolski i zagraniczny.

– W naszym regionie mamy coraz szersze grono przedsiębiorców, którzy świadomie i z determinacją realizują swoje wizje ekspansji lokalnego biznesu. Docenić tu należy samorządy wojewódzkie, powiatowe, miejskie i gminne, które mocno wspierają rozwijającą się gospodarkę i dzięki którym wzmacnia się poczucie tożsamości regionalnej. Ta tożsamość buduje wspólnotę podkarpackiego biznesu, której dopełnieniem jest Podkarpacka Nagroda Gospodarcza, przyznawana firmom już od 16 lat – powiedział dyrektor Centrum Promocji Biznesu Paweł Zając.

 źródło: podkarpackie.pl, png.pl

Kalendarz wydarzeń

luty 2023

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
  • Muzeum otwarte dla g…
3
4
5
6
7
8
9
  • Muzeum otwarte dla g…
10
11
12
13
14
15
16
  • Muzeum otwarte dla g…
17
18
19
20
21
22
23
  • Muzeum otwarte dla g…
24
25
26
27
28