Najnowsze informacje

Bezpłatne linie we Wszystkich Świętych

30.10.2018

We Wszystkich Świętych odwiedzamy groby swoich bliskich, przemierzamy nawet setki kilometrów, by symbolicznie zapalić znicz oraz uczcić pamięć swojej rodziny i przyjaciół. Żeby uniknąć długiego stania w korkach i poszukiwania miejsca parkingowego tuż przy cmentarzu, warto w ten dzień zrezygnować z jazdy samochodem i przesiąść się na darmową komunikację miejską. Decyzją Lucjusza Nadbereżnego Prezydenta Miasta Stalowej Woli oraz Zarządu Miejskiego Zakładu Komunalnego przygotowana została specjalna oferta przewozowa komunikacji miejskiej, aby 1 listopada zachęcić stalowowolan i przyjezdnych odwiedzających groby bliskich do dojazdu na cmentarze autobusami miejskimi.

Jak w ubiegłym roku, tak i w tym w dzień Wszystkich Świętych w Stalowej Woli do obsługi pasażerów uruchomione zostaną 3 specjalne bezpłatne linie autobusowe. Osoby udające się w kierunku stalowowolskich nekropolii będą mogły skorzystać z kursów linii nr C1, C2, i C3, które realizowane będą według następujących tras:

Linia C1 – obsługująca cmentarz przy ulicy Ofiar Katynia oraz główne ulice miasta (Jana Pawła II, Okulickiego, Popiełuszki, Czarnieckiego)

Linia C2 – łącząca dwa stalowowolskie cmentarze w obu kierunkach

Linia C3 – dedykowana mieszkańcom osiedla Hutnik

Nadchodzące wydarzenia

  • Dzień Pamięci 156. Rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego

    19 stycznia 2019
  • Koncert karnawałowy Orkiestry Dętej MDK

    19 stycznia 2019

Zobacz Kalendarz Wydarzeń