Najnowsze informacje

Wiosenna Stalowa Wola

13.04.2017

Przed głównym budynkiem Urzędu Miasta pojawiła się nowa ozdoba. Napis Stalowa Wola w wiosennym wydaniu swoją premierę miał podczas Jarmarku Wielkanocnego.

Pomalowane na kojarzący się z wiosną radosny zielony kolor, ozdobione kwiatami i bukszpanem litery stanęły dzisiaj, 13 kwietnia przed budynkiem Urzędu Miasta w Stalowej Woli przy ul. Wolności 7. Styrodurowe litery tworzące napis Stalowa Wola umieszczone zostały na specjalnie zrobionym podeście, również pokrytym zielonym kolorem.

Wiosenny napis został zaprezentowany mieszkańcom po raz pierwszy podczas Jarmarku Wielkanocnego. 8 i 9 kwietnia przyciągał wiele zainteresowanych, którzy robili sobie zdjęcia na jego tle. Jak zauważa Prezydent Miasta Lucjusz Nadbereżny, jest to pewna forma identyfikowania się ze Stalową Wolą i niewątpliwie piękna ozdoba miasta.

Zachęcamy więc do identyfikowania się z naszym miastem i wrzucania zdjęć z pięknym napisem na swoje profile na portalu facebook z oznaczeniem miejsca zrobienia zdjęcia jako @Miasto Stalowa Wola.

Nadchodzące wydarzenia

  • Kolorowe wakacje – półkolonie dla dzieci

    1 lipca 2017
  • Letnie czytanie

    1 lipca 2017
  • Wakacje z Muzeum

    1 lipca 2017

Zobacz Kalendarz Wydarzeń